Flavon max Plus - Koncentrat owocowy wzmocniony granatem dla wymagających PDF Drukuj


Suplement diety o wysokiej zawartości przeciwutleniaczy

KLIKNIJ LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY W ZDJĘCIE, ABY ZOBACZYĆ PRODUKT W RZECZYWISTYM ROZMIARZE

Produkt NIE poddany pasteryzacji. NIE zawiera konserwantów! Zachowuje trwałość dzięki naturalnym, roślinnym związkom bakteriobójczym i grzybobójczym w wysokiej koncentracji.

Numer zezwolenia Krajowego Instytutu Bezpieczeństwa Żywności i Nauk o Żywieniu (OÉTI): 1509/2006

Flavon max Plus+ to ekskluzywny koncentrat z rodziny Flavon, który został wyprodukowany z myślą o osobach stale i silnie narażonych na stres oraz wysiłek fizyczny i / lub psychiczny, a także z myślą o osobach dla których zdrowie jest bardzo ważne i chciałyby skorzystać z dobroczynnych właściwości zawartych w tym koncentracie naturalnych składników.

Silny i długotrwały stres oraz wysiłek fizyczny i psychiczny wywołuje w organizmie człowieka zwiększone wyzwalanie się wolnych rodników, dlatego w produkcie Flavon Max Plus połączono koncentraty z owoców (zawarte we Flavon max) z ekstraktami dwóch dodatkowych gatunków owoców, powszechnie znanych z wyjątkowo silnych własności przeciwutleniających:

- granat, który ze względu na swoje cenne właściwości od wieków jest używany w celach leczniczych,

- acerola (wiśnia z Barbadosu), która charakteryzuje się 10-krotnie wyższą zawartością witaminy C niż czarna porzeczka, a naturalna witamina C – która w towarzystwie bioflawonoidów ma znacznie większą wchłanialność niż syntetyczna - należy do najważniejszych przeciwutleniaczy.


Sposób użycia:


Flavon max Plus+ to koncentrat owocowy, który jest jednocześnie smaczny i zdrowy. Poza tym, że zapewnia organizmowi niezbędną ilość przeciwutleniaczy, posiada naturalny aromat owoców, dzięki czemu jego spożywanie sprawia przyjemność dzień w dzień. Należy spożywać dwie łyżeczki 2 razy dziennie (najlepiej przed posiłkiem).


Komu polecamy?


Spożywanie Flavon Max Plus polecamy:

- sportowcom, którzy w trakcie intensywnych treningów są szczególnie podatni na stres oksydatywny, wynikający z dużego wysiłku fizycznego oraz przymusu osiągnięcia wyników.

- biznesmenom i menedżerom, którym nieobce jest nieregularne odżywianie, bo ich czas pracy wynosi nawet 12 godzin dziennie i jest związany z ciągłym stresem, który przyczynia się bowiem do pomnażania w organizmie wolnych rodników,

- każdemu kto jest narażony na stały i silny wysiłek fizyczny lub / i psychiczny,


A poza tym każdemu kto…  czytaj w zakładce „Komu polecamy koncentraty Flavon?”


Więcej na temat  roli składników koncentratu Flavon Max Plus przeczytasz po kliknięciu w zdjęcia składników zamieszczonych poniżej.


Składniki Flavon max Plus:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież